Skip to main content

ЛІТЕРАТУРА

ІГОР С.08.09.2021

31.08 мене записали на VW Passat B6 на повну заміну біксенонів на ранок 8сму, також був пошкоджений моторчик повороту фар. Ви виконали абсолютну професійну роботу, все працює як треба, біксенони сяють як нові, незрівнянні зміни порівняно з тим, що було раніше. Ще раз дякую за чудову роботу, буду рекомендувати вас всім.

ПІТЕРЕ Б.

Доброго дня 22.6.2020 ви зробили мені ремонт фар на passat B6 ...хочу дуже подякувати всій команді з відношенням і майстерністю молодих людей, які, як бачите, дійсно в цьому розбираються і добре знають свою справу.... я очікував покращення яскравості світла, але це перевершило навіть мої очікування.... фари світять навіть за рогом. Я буду рекомендувати вас якомога ширшому колу друзів....Дякую також за каву Caffe

ДЖЕН Б.11.12.2019

9.12.2019 відремонтували фари на моєму Passat B6. Це була згуртована група, яка, очевидно, знала, що і як робити, а деталі вже були заздалегідь підготовлені до заміни. Одну групу розібрали, іншу почистили і зібрали заново. Трубки ближнього світла були зношені, весь корпус ліхтаря, включаючи лінзи, почистили і відполірували зсередини. Зібрали, протестували і налаштували на реглоскопі. Машина блищить, напевно, краще, ніж нова. Дякую!

LUKÁŠ R.14.11.2019

Дякую вам за чудовий підхід і ще кращу роботу. Я нарешті насолоджуюся вечірньою та нічною їздою. Знімаю капелюха, джентльмени. Я ставлю 5 з 5 зірок.

ФРЕНКІ V.1.10.2019

Я переробив H7 на LED Koito. Хлопець, який це зробив, навіть не зупинявся з 8 ранку до 4 вечора. Він навіть не обідав, щоб закінчити роботу. Власник навіть запропонував мені пообідати. Він чудово світить, і хлопці не мають жодних проблем з освітленням. Вони професіонали. Знімаю капелюха.

ЮРАЙ Б.27.9.2019

Сьогодні хлопці з добрим настроєм зробили світло на моєму Q7. Супер робота і підхід для мене максимальне задоволення. І світло нарешті засяяло, як слід.

Маріан К.13.8.2019

13.8.2019 я був безпосередньо у них на повному капітальному ремонті фар на своїй audi a6 c6 avant, де до капітального ремонту я вночі погано бачив дорогу, а в мокру погоду це було чистим самогубством просто абсолютно нічого не бачив, після візиту і капітального ремонту фар BiXenon була неймовірна різниця вночі прекрасно все бачу, машина більше не сліпить, фари як нові, неймовірно, що хлопці змогли зробити з моїми фарами. Велике їм спасибі. Як то кажуть, ми нарешті засяяли.

ЛЮБОШ Б.20.8.2019

Хочу подякувати компанії Dobre lit за професійний підхід до ремонту Audi A6 3.0tdi 2011 року, фари світять чудово від такого сервісу, іншим залишається тільки вчитися як ввічливо і чесно поводитися з клієнтом, від мене 10000балів з повагою Любош Б. і ще раз дякую вам.

ДОМІНІК Л.29.6.2019

Швидка, точна і якісна робота, хлопці знають, що роблять і є професіоналами своєї справи. Ліхтарі світять набагато краще, а ціна чудова, плюс на все є гарантія. Відтепер з поганим освітленням тільки до вас. Дякую і рекомендую всім.

МАРТІН Б.17.5.2019

17.5.2019 мої хлопці відновили біксенон на Passat b6 Ліхтарі були в катастрофічному стані, тепер світять як нові. Ще раз дякую...

ДЖОЗЕФ О.16.2.2019

Нема в чому звинувачувати. Чудова робота, ця команда точно знає, що робить. І треба враховувати, що той, хто хоче, має можливість спостерігати за всією "операцією", яку в наш час мало де можна побачити. Два великих пальці вгору за мене. Я також був одним з тих людей, які вважали, що їхні ліхтарі світять добре. Ну а після репасингу різниця нереальна.

МАРТІН Л.24.8.2018

Робота на рівні, 100% результат, чуйний підхід до клієнта. Я рекомендую цей метод відновлення замість полірування рефлекторів, яке з часом принесе більше шкоди, ніж користі...